ОГОЛОШЕННЯ
ДМП ВКГ «Дніпро-Західний Донбас» повідомляє абонентів про термінову необхідність сплати коштів за використану воду у зв’язку із загрозою відключення підприємства через борги за електропостачання.
У разі несплати підприємством суми 5 млн. грн. буде припинено постачання води з 10.00 11 травня 2021р.
Просимо зробити запаси води на невизначений час.
Адміністрація
ДМП ВКГ «Дніпро-Західний Донбас»