Щиро вітаю вас із світлим і очікуваним святом — Днем святого Миколая!
Попри складні випробування, які сьогодні переживає наша держава, це свято нагадує нам про головне: добро, турбота та милосердя завжди перемагають. Для дітей День святого Миколая — це час віри в диво, тепло родинного кола і щирість усмішок, а для дорослих — нагадування про відповідальність за найцінніше, що ми маємо, — безпеку й щасливе дитинство наших дітей.
Бажаю нашим дітям миру, спокійних ночей, міцного здоров’я та здійснення мрій, а дорослим — сил, згуртованості та віри в Перемогу.
Нехай День святого Миколая об’єднає нас навколо головного — турботи про дітей, взаємної підтримки та спільної відповідальності за майбутнє України.
З повагою — Яворницький селищний голова Дмитро Екзархов.